BRANŞLAR

AYKON AKADEMİ

Personal Trainer

Personal Trainer

Personal Training (Fitness Özel Ders), okul döneminde alınan özel dersten çok da farklı değildir. Sınıf öğretmeni konuyu 1 veya 2 kez anlatır, özel hoca ise siz anlayana kadar!

Vakit kazanırsınız! İyi bir Personal Trainer (özel spor hocası) ile daha verimli çalışır ve amaçlarınıza daha erken ulaşırsınız.

Uzmanların bazıları, bırakın egzersiz programınızı gözden geçirmek, spor yapıp yapmadığınızı dahi sorgulamadan size ne yemeniz gerektiğini dikte ederler. Donanımlı bir personal trainer sizi adım adım takip eder ve nasıl bir Sporcu Beslenmesi uygulamanız gerektiğini önerir. Nerede bırakmanız gerektiğini sizden daha iyi bilir, motivasyonunuzu yüksek tutar.

Sakatlık riskiniz en aza inmiş olur. 4 – 6 hafta boyunca aynı, monoton hareketleri yapmak zorunda kalmazsınız. Programınız sık sık değişir. Başınızda durup sadece tekrarlarınızı sayan "3 çarpı 10" cu bir Hocanız yoksa, çok daha eğlenceli, değişken ve derin tabaka kaslarını çalıştıran Fonksiyonel Fitness egzersizleri yaparsınız. Çalışma birebir olacağı için, egzersiz kolay veya zor geldiğinde müdahale anında yapılacak, zorluk derecesi optimum hale getirilecektir. Spor salonuna gitmek istemiyor veya buna vakit bulamıyorsanız Personal Trainer size gelebilir. Bilgisi ile dört duvar bir mekanı basit bir bant ve 2 dumbbell ile spor salonuna çevirir!

HEMEN ŞİMDİ, BİLGİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!