BRANŞLAR

AYKON AKADEMİ

Yetişkin

Pilates Ankara

Yetişkinlere yönelik Pilates, Yoga, Cardiomix ve Aeropilates dersleri Aykon Akademi'de verilmeye başlanmıştır.

Stüdyo Dersleri

Yağ yakmanın en iyi yolu step ve aerobik egzersizleridir. Ergonomy,biyomekanik dallarında yüksek lisans yapmış olan ve beden eğitimi ve spor yüksek okulundan mezun hocamız Nahal Asiaei tarafından özel olarak geliştirilmiş yetişkinlere özel programlarımız sayesinde sıkı ve güzel görünümlü bir vücuda kavuşun. Aynı hedef için çalışan gruplarla spor yapmanın keyfine varın!

Kick Box

Kick Boks Ankara Yetişkin

Yetişkinlere yönelik Kick Box, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

Zumba

Hızlı ritimli müzikler kullanılarak aslında bir Kardiyo ve direnç çalışması olan Zumba da salsa, merenge, mambo, Flamenko, çaça, raggaeton, soca, samba, oryantal, hip hop, axe music, tango, modern ve türk dansları kullanılmaktadır.

Zumba Ankara
Müzik ve dans etmeyi seven herkesin yapabileceği zumba stretching ve Kardiyo çalışmasından oluşmakta, üyelerin hem esnekliğini geliştirip hem de orta şiddetli Kardiyo çalışması nedeniyle vücut yağ yakımını hızlandırmakta, kalori yakmaya ve zayıflamaya yardımcı olmakta, ritim duygusunun gelişmesine katkıda bulunmakla beraber kişilere sağlıklı yaşam için katkıda bulunmaktadır.