HABERLER

AYKON AKADEMİ

Yüzme Yarışma Sonuçları

Yüzme Yarışma Sonuçları
14.10.2019

2017 – 2018 Sezonu

11-12 Yaş Gelişim Projesi Kış Dönemi İl Vize Müsabakası (14-15 Ekim 2017)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Milli Takım Seçme Ankara Baraj Müsabakaları (3-5 Kasım 2017)

11-12 Yaş Gelişim Projesi Bölge Müsabakası-Sinop (25-26 Kasım 2017)

Türkiye Kısa Kulvar (Yıldız-Genç-Açık Yaş) Yüzme Şampiyonaları Ankara Baraj Müsabakası (2-3 Aralık 2017)

Türkiye Yıldızlar Bireysel Kısa Kulvar Müsabakası (18-20 Aralık 2017)

Türkiye Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası (20-24 Aralık 2017)

11-12 Yaş Gelişim Projesi Kış Dönemi İl Vize Müsabakası (6-7 Ocak 2018)

11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi 1.Etap Grup Yarışmaları – Afyon (17-18 Şubat 2018)

Turkcell Türkiye Yıldızlar Bireysel Uzun Kulvar Müsabakası (50m) ve 13 Yaş Bayan Milli Takım Seçme Müsabakası (50m) (24-25 Şubat 2018)

Meb Minikler Ankara Yüzme Şampiyonası (7-8 Mart 2018)

Türkiye Uzun Kulvar 13 yaş Bayan, 13-14 yaş Erkek Bireysel Yıldızlar Yüzme Şampiyonası (12-14 Mart 2018)

Meb Yüzme İl Birinciliği Müsabakası – Küçükler (14-16 Mart 2018)

Turkcell Uzun Kulvar Yıldız-Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası İstanbul (50m) (14-18 Mart 2018)

Minikler Yüzme Şampiyonası – Ankara (24-25 Mart 2018)

11-12 Yaş Gelişim Projesi Kış Dönemi İl Vize Müsabakası (31 Mart – 1 Nisan)

Meb Yıldızlar Ankara Yüzme Şampiyonası (3-5 Nisan 2018)

23 Nisan Minikler Ankara Yüzme Şampiyonası (21-22 Nisan 2018)

11-12 Yaş 1. Etap Türkiye Final Müsabakası (25m) (10-13 Mayıs 2018)

Türkiye Kısa Kulvar Yıldız Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçmesi Baraj Geçme, 11-12 Yaş İl İçi Vize, Kulüpler Arası Ankara İl Birinciliği Yüzme Müsabakası (26-28 Haziran 2018)

13 Yaş Erkek Bireysel Yüzme Şamp-Yıldız-Genç Açık Yaş Türkiye Kısa Kulvar Milli Takım Secmesi (11-15 Temmuz 2018)

11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi 2.Etap Grup Yarışmaları – Ankara (28-29 Temmuz 2018)

2018 – 2019 Sezonu

Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karmaları Seçme Müsabakaları (13-14 Ekim 2018)

11-12 Yaş Gelişim Projesi İl Vize Müsabakası (20-21 Ekim 2018)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı/ Türkiye Şampiyonaları ve Milli Takım Seçme Baraj Geçme Müsabakaları (3-4 Kasım 2018)

Turkcell Açık Yaş Türkiye Kısa Kulvar Milli Takım Seçmesi İstanbul (15-18 Kasım 2018)

Turkcell Yıldız Genç Ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İstanbul (28 Kasım – 2 Aralık)

Türkiye Şampiyonaları Ve Milli Takım Seçme Baraj Geçme Müsabakaları (8-9 Aralık 2018)

11 – 12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finali – Trabzon (13-16 Aralık 2018)

Turkcell Türkiye Kısa Kulvar Küçük Ve Yıldız Bireysel Yüzme Şampiyonası (20-23 Aralık 2018)

Turkcell Türkiye Kulüplerarası Genç Ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası (25m) (24-28 Aralık 2018)

Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Seçme ve 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 1. Vize Müsabakası (11-13 Ocak 2019)

Meb Yüzme İl Birinciliği Müsabakası – Gençler (16-17 Ocak 2019)

Uluslararası 1.Turkcell Edirne Yüzme Müsabakası (8-10 Şubat 2019)

Ankara Küçükler Yüzme Şampiyonası (22-24 Şubat 2019)

Uzun Kulvar Yıldızlar Türkiye Şampiyonası – Milli Takımlar Seçme, Baraj Geçme Müsabakası (15-17 Mart 2019)

Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakası – Kırşehir (15-17 Mart 2019)

Türkiye Arena Uzun Kulvar 13 Yaş Bayan, 13 Yaş -14 Yaş Erkek Bireysel Yıldızlar Yüzme Şampiyonası ve 13 Yaş Bayan Comen Milli Takım Seçme Müsabakası – Mersin (50m) (22-24 Mart 2019)

Meb Yüzme İl Birinciliği Müsabakası – Küçükler (2-4 Nisan 2019)

11 – 12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Grup Müsabakası – Ankara (13-14 Nisan 2019)

Meb Yüzme İl Birinciliği Müsabakası – Yıldızlar (16-18 Nisan 2019)

Uzun Kulvar Küçük-Yıldız-Genç Ve Açık Yaş Türkiye Şampiyonaları Seçme Müsabakası (28-30 Haziran 2019)

11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 3. Vize Müsabakası (5-7 Temmuz 2019)

15 Temmuz Küçükler Yüzme Şenliği (10-12 Temmuz 2019)

2019 – 2020 Sezonu
2019-2020 YÜZME SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ