HAKKIMIZDA

AYKON AKADEMİ

HAKKIMIZDA

Aykon Spor Kulübü başlatmış olduğu yüzme faaliyetlerine yeni bir tesis daha ekleyelerek profesyonel ekibini Aykon Akademi olarak büyütüyor.

Aykon Akademi; Aykon Spor Kulübünün yaş gruplarına yönelik bütün temel becerileri veren çok amaçlı bir eğitim merkezidir.

Her branş için alanında uzmanlaşmış, tanınan eğitmenlerin programı ve koordinatörlüğünde Türkiye'de bugüne dek var olmayan bir sisteme öncülük etmiştir.

Amacımız, sporu ve sanatı bir araya getirerek 6 aylık bebeklikten 16 yaşa kadar geçirilen zamanda çocukları, sağlıklı, kültürlü, ahlaklı ve sosyal, geleceğin yıldızı olan bireyler olarak yetiştirmektir. Küçük yaşta yeteneklerini keşfederek kısa sürede branşlaşmalarını sağlamaktadır.

Bu sayede Aykon akademi hem okul başarısını hem de kişisel gelişimini ön planda tutarak ülkemize yeni bir sistemi getirmiştir.

Eğitim sistemine büyük oranda paralellik gösteren yapısıyla ailelerin zamanlarını daha kaliteli geçirmesine imkan sağlamaktadır.

Akademimiz bale, yoga, zumba, cimnastik, bebek yüzme , yüzme, İngilizce drama, kickboks, aikido, beden müziği ve orf alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her neslin kendine özgü yeteneklerini keşfetmesi ve ülkesine faydalı bir birey olmaları dileğiyle…